-29%
,

304 Kalite Midi Kobra Su Perdesi


AISI 304 kalite paslanmaz çelik 2” ten dişili bağlantı sabitleme plakası, contası, vida ve somunları ile komple gönderilir. 1-1,5 HP pompa ile birlikte kullanılmalıdır.

7.481,51 10.548,93

304 Kalite Midi Kobra Su Perdesi 575×500 mm
AISI 304 kalite paslanmaz çelik 2” ten dişili bağlantı sabitleme plakası, contası, vida ve somunları ile komple gönderilir.
1-1,5 HP pompa ile birlikte kullanılmalıdır.
Havuzlar yüzme etkinliğinin yapıldığı alanlar olmalarının dışında görsel olarak da estetik değeri olan alanlardır. Dolayısıyla havuzların çevrelerinde veya içinde yapılacak uygulamalar, onların görsel gücünü arttıracaktır.
Su perdeleri de görselliği arttıracak elemanlardan biridir. Su perdeleriyle havuzların estetik güzelliği arttırılırken yüzme keyfi de daha fazla olacaktır.
Kobra tipi Su Perdesi, Havuz Kenarlarına dekorasyon amacıyla uygulanan havuz su şelalesidir.

304 Kalite Su Perdesi ile 316 Kalite Su Perdesi Arasındaki Farklar
Aradaki farkı şöyle anlatalım: Aslında paslanmaz çelik, yüzeyinde mikron ölçeğinde bir tabaka oluşturarak “paslanır”. Ancak içindeki krom nedeniyle gerçekleşen ve normal paslanmadan farklı olan mikron düzeyindeki bu tabaka daha ileri derecede paslanmalara engel olur. Üstelik bu tabaka çizildiğinde ya da yaralandığında yeniden oluşur. Yine de tasarım sırasında keskin köşelerin olmamasına dikkat edilmesi yararlıdır. 300 serisindeki nikel sözünü ettiğimiz bu tabakayı güçlendirir. 316’da eklenen Molibdenium ise hem çeşitli asit türlerine hem de deniz suyu gibi doğal aşındırıcılara karşı ekstra bir direnç kazandırır. Kısacası 304’le kıyaslandığında 316 paslanmaz çelik, kimyasal saldırılara karşı daha dirençlidir

Stok kodu: SP-001 Kategoriler: ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

304 Kalite Midi Kobra Su Perdesi ürününü yalnızca ₺7.481,51 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!