Teslimat Koşulları

hesaplihavuz.com,  siparişlerinizin ve faturanızın size gönderiminde Sürat Kargo çalışmaktadır.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin kaç iş günü içerisinde kargoya verileceğini, her ürünün ürün sayfasında, sepetim sayfasında ve siparişinizi takiben kayıtlı adresinize gönderilecek e-postada görebilirsiniz.

·         Ürünler farklı lokasyonlardan gönderilebilmekte olup, paketiniz teslimat adresinin sevkiyat lokasyonuna olan uzaklığına göre, ürünlerin kargoya verilmesini takiben  3 iş günü içerisinde ilgili kargo şirketi tarafından teslim  edilecektir.

·         Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır, paketiniz tatil günlerini takip eden ilk iş gününde teslim edilecektir.

·         Paketinizin kargoya teslim edildiğine dair bir e-posta gelmesine rağmen belirtilen süre içinde teslim edilmediyse, e-postada gönderilen linkten paketinizin durumunu takip edebilirsiniz.

·         Teslimat adresi ve alıcı ismi değişiklikleriniz paketiniz yola çıkmadan önce yapılabilmektedir. Paketiniz kargoya teslim edildikten sonra yapılacak adres değişikliklerinde teslimat bölgesi aynı yerde değilse gecikmeler yaşanabilir.

·         Paketi teslim alırken kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Hasarlı, eksik ve hatalı ürün geldiğini tespit etmeniz durumunda paketi teslim almayıp, kargo görevlisine tutanak tutturarak iade ediniz.

·         Kutusu ezilmiş, yıpranmış, kötü durumda olan paketleri teslim almayıp, tutanak tutturarak iade ediniz. Kargo firmasının teslimat formunun “Eksiksiz, hasarsız ve sağlam olarak teslim aldım “ bölümünün imzalanmasından sonra bildirilecek olan fiziksel hasar, darbe ve eksik ürün bildirimleri dikkate alınmayacaktır.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Merhaba,

Teslimat Koşulları - Hesaplı Havuz ile bilgi almak ister misiniz?

Bağlantı: https://www.hesaplihavuz.com/teslimat-kosullari