-29%
,

Hazır Havuz Makine Dairesi (Boş)


Polyester makine dairelerimiz içerisine pompa filtreleri, vana ve tüm tesisat ekibi, kumanda panosu ve aydınlatma trafolarıyla set halinde montajı yapılmaktadır. Arzu edilirse otomatik tuz ve ph cihazları, ısı eşanjörleri vb aksesuarlar ayrıca yerleştirilebilir.

5.994,96 4.251,74

Mini Havuz Makine Dairesi (Boş)

Tamamen cam takviyeli polyester mamül makine dairesi havuzun yapılacağı arazide sadece altına grobeton dökülerek montajı yapılır ve pis su giderine bağlantısı gerçekleştirilir. Polyester hazır makine dairesi öncesi müşterilerimiz betondan veya tuğladan yapılan makina dairelerini kullanmak zorunda kalıyorlardı bu tipte yapılmış makine daireleri hem kullanışsız hemde içine sürekli su ve pislik alan birer çukur görüntüsünden öteye geçememekteydi.
Ayrıca üzerinde bulundurdukları ağır ve kaba makina dairesi kapağı bir süre sonra müşterilerimizi rahatsız etmekteydi. Polyester makine dairelerimiz içerisine pompa filtreleri, vana ve tüm tesisat ekibi, kumanda panosu ve aydınlatma trafolarıyla set halinde montajı yapılmaktadır. Arzu edilirse otomatik tuz ve ph cihazları, ısı eşanjörleri vb aksesuarlar ayrıca yerleştirilebilir. Ayrıca hafif ve şık kapağıyla bahçe peyzajınıza artı kazandıracağı kesin.

Stok kodu: MK-01 Kategoriler: ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

Hazır Havuz Makine Dairesi (Boş) ürününü yalnızca ₺4.251,74 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!