-29%
,

304 Kalite Standart Model Havuz Merdiveni


Kombine 304 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni 50 cm. genişlikte Ø42mm AISI 304 paslanmaz çelik borudan imal edilmiş olup paslanmaz çelik basamakları, plastik ankrajları ve rozetleri ile komple şekilde verilmektedir.

Teslimat süresi 7-10 gündür.

4.544,55 3.223,09

Erkalıp 304 Kalite Standart Model Havuz Merdiveni

Havuz merdiveni seçimi yapılırken, en önemli olan hususlardan birisi de ürünlerin 304 veya 316 kalite krom olmasına dikkat etmek gerekir.
Havuzlar, giriş ve çıkışta merdivenlerin de kullanıldığı yapılardır. Engelleri bulunan veya suya atlamak istemeyen kullanıcılar bu yöntemle havuzu güvenle kullanabilirler. Ayrıca, yönetmelikler kapsamında ticari havuzlarda belli standartlara sahip merdivenler kullanılması da söz konusu olmaktadır. Özellikle turizm standartları söz konusu olduğunda, bu araçların mevzuat hükümlerine uygun türlerini tercih etmeniz zorunluluk arz edecektir. 304 paslanmaz havuz merdivenleri bu tür araçlar içerisinde yer alır.
Kombine 304 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni 50 cm. genişlikte Ø42mm AISI 304 paslanmaz çelik borudan imal edilmiş olup paslanmaz çelik basamakları, plastik ankrajları ve rozetleri ile komple şekilde verilmektedir.
Havuz merdiveni seçimlerinde dikkat etmeniz gereken, paslanmaması, herhangi bir yaralanmaya sebep olma ihtimali bulunmaması, bakteriyel oluşumlara izin vermeyecek ve kolayca temizlenebilecek malzeme ve yapıda olması, dayanıklılığı ve görsel açıdan yüzme havuzunuzu tamamlayacak nitelikte olmasıdır.
Yüzme havuzu merdivenleri ile, havuzunuza giriş ve çıkışları kolaylaştırabilir, hemen her havuza uygulanabilen yapıları ile havuzunuzun görüntüsünü tamamlayabilir veya merdiven tutamakları ile betonarme olarak imal edilmiş havuz içi entegre merdivenlerinize konfor ve güvenlik unsurları ilave edebilirsiniz.

• AISI 304 paslanmaz çelik Ø42 parlak polisajlı merdiven.
• Ürün içerisinde kaymaz basamaklar, topraklama bağlantılı ankrajlar mevcuttur.
• Civatalar ve bağlantı parçaları ile birlikte gönderilmektedir.
• Görsel temsilidir, ürün adında yazılı olan basamak sayısında merdiven gönderilecektir.
• AISI 304 paslanmaz çelik borudan, paslanmaz çelik basamakları, plastik ankrajları ve rozetleri ile komple haldedir.

304 Kalite Havuz Merdiveni ve 316 Kalite Havuz Merdiveni Arsındaki Farklar
Aradaki farkı şöyle anlatalım: Aslında paslanmaz çelik, yüzeyinde mikron ölçeğinde bir tabaka oluşturarak “paslanır”. Ancak içindeki krom nedeniyle gerçekleşen ve normal paslanmadan farklı olan mikron düzeyindeki bu tabaka daha ileri derecede paslanmalara engel olur. Üstelik bu tabaka çizildiğinde ya da yaralandığında yeniden oluşur. Yine de tasarım sırasında keskin köşelerin olmamasına dikkat edilmesi yararlıdır. 300 serisindeki nikel sözünü ettiğimiz bu tabakayı güçlendirir. 316’da eklenen Molibdenium ise hem çeşitli asit türlerine hem de deniz suyu gibi doğal aşındırıcılara karşı ekstra bir direnç kazandırır. Kısacası 304’le kıyaslandığında 316 paslanmaz çelik, kimyasal saldırılara karşı daha dirençlidir.

Stok kodu: H-1254 Kategoriler: ,
Basamak Seçenekleri

, , ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

304 Kalite Standart Model Havuz Merdiveni ürününü yalnızca ₺3.223,09 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!