-29%
,

AQUA Antrasit Filtre Kumu 35 Kg


En -12909 standartlarına uygun olarak üretilen, özel olarak seçilmiş, doğal, sert ve temiz filtrasyon antrasitidir. Her türlü kullanım suyu, atık su, proses suyu ve yüzme havuzu sularının arıtılmasında kullanılabilir. Suya sio2 bırakmaz.

1.579,45 2.227,03

AQUA Antrasit Havuz Filtre Kumu 35 KG
Yeryüzünün en eski ve karbon bakımından en zengin kömür çeşididir. Oluşumu 200- 300 milyon yıl öncesine dayanan antrasitteki karbon yüzdesi 90-95’i bulur. Koyu füme ve siyah renkli sert, parlak ve kırılgan yaşlı bir kömür türüdür. İçerdiği safsızlık çok azdır. Karbon miktarı ise çok yüksektir.
Antrasit EN 12909 standartlarına göre sınıflandırılmıştır. Doğal antrasit , askıda katı maddeler olarak adı geçen suda çözünmeyen kil , çamur ve tortuların giderilmesi , içme sularında okside edilmiş demir ve mangan giderilmesi ve kazanlarda silis kaçağının önlenmesi için kullanılmaktadır. Antrasitten sonra uygulanacak arıtım ürünlerinin tortudan korunmasını sağlar. Böylece su tortusuz, renksiz ve saydam bir görünüm kazanır. Antrasit filtrelerde ise filtrasyon, hem süzme etkisiyle hem de adsorpsiyon etkisi ile de gerçekleşir. Doğru uygulama yapıldığı takdirde 8-10 mikron hassasiyette çok kaliteli bir filtrasyon elde edilebilir.
En -12909 standartlarına uygun olarak üretilen, özel olarak seçilmiş, doğal, sert ve temiz filtrasyon antrasitidir. Her türlü kullanım suyu, atık su, proses suyu ve yüzme havuzu sularının arıtılmasında kullanılabilir. Suya sio2 bırakmaz.

Uygulama ve Kullanım Alanı
• Askıda katıların filtrasyonu
• Yüzey ve kuyu suyu filtrasyonu
• Koagülant eklenmiş su filtrasyonu
• Aktif karbon filtreler, iyon değiştirici reçineler ve reverse osmoz membranların korunması için ön filtrasyon
• Yüzme havuzu filtrasyonu
• Kondensat filtrasyonu
• Atık su filtrasyonu
Filtrenizin üzerinde bulunan bilgilendirme etiketinde kaç kilogram kum kulllanmanız gerektiği bilgisi genel olarak bulunmaktadır. Ayrıca filtrenizin çapını hesaplihavuz.com müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Stok kodu: Y00301 Kategoriler: ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

AQUA Antrasit Filtre Kumu 35 Kg ürününü yalnızca ₺1.579,45 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!