-29%
,

Gemaş Bakır İyonizasyon Cihazı


Ev havuzları içindir. Havuz suyunda küf, bakteri ve yosun oluşumunu kortrol eder. Ayrıca suya vermiş olduğu + yüklü iyonlar yardımıyla etkin bir şokülasyon da sağlar. Klor ve diğer kimyasalların kullanımını %80’e kadar azaltabilir.

18.536,58 26.136,58

Gemaş Bakır İyonizasyon Cihazı

Ev havuzları içindir. Havuz suyunda küf, bakteri ve yosun oluşumunu kontrol eder. Ayrıca suya vermiş olduğu + yüklü iyonlar yardımıyla etkin bir şokülasyon da sağlar. Klor ve diğer kimyasalların kullanımını %80’e kadar azaltabilir.

Bakır elektrolizi prensibi ile çalışır. Cihazın en etkili kullanımı UV-C cihazı ile birlikte kullanılmasıyla sağlanabilir. Sistemde filtreden soİnra tesis edilir. Cihaz suya sürekli bakır iyonu verilmesini sağlar. +2 yüklü bakır iyonları bakteri, yosun, diğer primitif organizmaların hücre duvarını yıkarak öldürür. Cihazla birlikte verilen test aletiyle 2 haftada bir bakır konsantrasyonu ölçülür ve 0,7 ppm mertebesinde bakır konsantrasyonunun sürekliliği sağlanır. yonizasyon miktarı elektronik kontrol cihazı yardımıyla kontrol edilir. Cihaz 75 m3’e kadar ev havuzları için idealdir. Bakır iyonizasyon sistemi mevcut havuzlarda yosun öldürücü ve topaklayıcı kimyasal ajanları rahatlıkla ve etkili bir biçimde ikame eder.

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

Gemaş Bakır İyonizasyon Cihazı ürününü yalnızca ₺18.536,58 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!