-29%
,

MD200 Fotometre Havuz Suyu Ölçüm Cihazı

Durum:

Stokta yok


Lovibond MD 200 Fotometre, her ihtiyaca cevap verebilecek özelliğe sahip çok sayıda modelden oluşmaktadır. MD 200 fotometre, su analiz sisteminin neredeyse her alanında kullanılabilir. MD 200 6in1 modeli ile Serbest Klor + Toplam Klor + pH + Siyanürik Asit + Toplam Alkalinite + Demir + Bakır analizleri yapılabilmektedir.

16.536,01 23.315,78

Lovibond MD200 Fotometre Havuz Suyu Ölçüm Cihazı

Lovibond MD 200 Fotometre, her ihtiyaca cevap verebilecek özelliğe sahip çok sayıda modelden oluşmaktadır. MD 200 fotometre, su analiz sisteminin neredeyse her alanında kullanılabilir.
MD 200 6in1 modeli ile Serbest Klor + Toplam Klor + pH + Siyanürik Asit + Toplam Alkalinite + Demir + Bakır analizleri yapılabilmektedir.

Kesin ve bakım gerektirmez;
Uzun süre kararlılığını koruyan LED’lerinin yanı sıra, ışık kaynağı olarak yüksek kaliteli bir enterferans filtresi sunan yüksek hassasiyetteki optik sistem, kesin ve her zaman tekrarlanabilen ölçüm sonuçları sağlar. Ayrıca bu bileşenler fotometre modellerinin bakım gerektirmemesini sağlar.

Kullanıcı dostu;
Fotometre modellerinin kullanımı kolay ve güvenli hale getiren yüksek kullanım konforu, ergonomik tasarım ve kompakt ölçüleri ile dikkat çekmektedir.

Reaktifler;
Uzun süre kararlılığını koruynan Lovibond ayıraç tabletlerini (5-10 yıl garantili minimum kullanım ömrü) veya Lovibond sıvı ayıraçlarını rahatça kullanabilirsiniz.

Kalibrasyon Sertifikası;
Talep edilen test metodu için Kalibrasyon Sertifikası; Teslim edilen her MD 200 fotometre versiyonu ile birlikte modele ait kalibrasyon sertifikası ücretsiz olarak telsim edilmektedir.

Sıfırlama Ayarı (OTZ);
Fotometre cihazında her seferde sıfırlama gerekmemektedir. Sıfırlama ayarı cihaz kapatılıncaya kadar hafızada tutulur. (Tek sefer sıfırlama OTZ),
OTZ (One-Time-Zero) Fotometre açık kaldığı sürece yapılacak testlerde sadece 1 kez sıfırlama yeterlidir.

Veri Aktarımı (I-RiM);
Opsiyonel olan I-RiM (Infrared arayüz modülü) modern infrared teknolojisinin ölçüm verilerini MD 200 fotometreden 3 seçenekli arayüzlerden (Usb, RS232, RJ45) birine aktarmak için kullanılmaktadır.

N.I.S.T İzlenebilirliği;
(Ulusal Standartlar ve Teknolojiler Enstitüsü) Lovibond MD 200 fotometre cihazları fabrikasyon kalibrasyon ve kullanıcı kalibrasyonları ile test sonuçlarını doğru olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Lovibond MD200 Fotometre Ana Özellikleri;
İnfrared Bağlantı Özelliği,
I-RiM Bilgisayar Bağlantı Ünitesi, (Opsiyonel USB+RS232)
Su Geçirmez Özelliği (IP68, 1 Saat, 0,1 Mt).
Otomatik Kapanma,
Gerçek Zamanlı Saat ve Tarih Ayarı,
Kalibrayon Özelliği,
Aydınlatmalı LCD Ekran,
Test Sonuçlarını Hafızaya Alabilme,
Hızlı, Pratik ve Güvenilir Test Sonuçları,

Stok kodu: (ASTRAL KATALOG)->55152 Kategoriler: ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

MD200 Fotometre Havuz Suyu Ölçüm Cihazı ürününü yalnızca ₺16.536,01 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!