-29%
, ,

Neta Deep Blue Toz pH Yükseltici 10 Kg


Ph değeri düşük olan havuzlarda ph değerini yükseltip ideal değeri yakalamaya yardımcı olur. Havuz suları için ideal ph değeri 7.2-7.8 aralığıdır.

431,86 608,92

Neta Deep Blue Toz pH Yükseltici 10 KG
Ph değeri düşük olan havuzlarda ph değerini yükseltip ideal değeri yakalamaya yardımcı olur. Havuz suları için ideal ph değeri 7.2-7.8 aralığıdır.
Havuz suyunun ph değeri bozulduğunda suyun rengi değişir, cilt tahrişi görülebilir ve dezenfektan olan klorun etkinliği azalır. Bu yüzden ph değerinin ideal seviyede tutulması oldukça önemlidir. Havuzunuza bakım yaparken yukarıdaki sebeplerden dolayı öncelikle pH dengelemesi yapılmalıdır.
Uygulama Şekli ve Dozaj
Ph değerini 0,1 derece yükseltmek için 100 m³ suya 1 kg kullanılmalıdır. Kullanım önerileri: Ph yükseltici kullanılmadan önce suyun ph değerine bakılmalıdır.Havuz suyunun ph değeri ayarlaması diğer kimyasal maddelerinin ilavesinden önce yapılmalıdır. Ürün havuza uygulandıktan sonra suya nüfuz edebilmesi için havuz suyu 6-8 saat sirküle edilmelidir.
Saklama Koşulları
Serin, güneş görmeyen, kuru ve havalandırmalı ortamda saklayınız. Çocukların erişemeyeceği şekilde saklanmalıdır. Dikkat: Gözleri ve cildi tahriş eder. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız ve en yakın sağlık merkezine başvurun. Diğer kimyasallarla karıştırmayınız. Yanıcı maddelerden uzak tutunuz.

Stok kodu: 55016132001 Kategoriler: , ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

Neta Deep Blue Toz pH Yükseltici 10 Kg ürününü yalnızca ₺431,86 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!