-29%
,

316 Kalite Standart Model Plastik Basamaklı Havuz Merdiveni


Kombine 316 Model Paslanmaz Çelik Plastik Basamaklı Havuz Merdiveni 55 cm. genişlikte Ø42mm AISI 316 paslanmaz çelik borudan imal edilmiş olup paslanmaz çelik basamakları, plastik ankrajları ve rozetleri ile komple şekilde verilmektedir.

Teslimat Süresi 7-10 gündür.

7.108,92 5.041,78

316 Kalite Standart Model Plastik Basamaklı Havuz Merdiveni

Havuz merdiveni seçimi yapılırken, en önemli olan hususlardan birisi de ürünlerin 304 veya 316 kalite krom olmasına dikkat etmek gerekir.

Havuzlar, giriş ve çıkışta merdivenlerin de kullanıldığı yapılardır. Engelleri bulunan veya suya atlamak istemeyen kullanıcılar bu yöntemle havuzu güvenle kullanabilirler. Ayrıca, yönetmelikler kapsamında ticari havuzlarda belli standartlara sahip merdivenler kullanılması da söz konusu olmaktadır. Özellikle turizm standartları söz konusu olduğunda, bu araçların mevzuat hükümlerine uygun türlerini tercih etmeniz zorunluluk arz edecektir. 316 paslanmaz havuz merdivenleri bu tür araçlar içerisinde yer alır.

Kombine 316 Model Paslanmaz Çelik Plastik Basamaklı Havuz Merdiveni 55 cm. genişlikte Ø42mm AISI 316 paslanmaz çelik borudan imal edilmiş olup paslanmaz çelik basamakları, plastik ankrajları ve rozetleri ile komple şekilde verilmektedir.

Havuz merdiveni seçimlerinde dikkat etmeniz gereken, paslanmaması, herhangi bir yaralanmaya sebep olma ihtimali bulunmaması, bakteriyel oluşumlara izin vermeyecek ve kolayca temizlenebilecek malzeme ve yapıda olması, dayanıklılığı ve görsel açıdan yüzme havuzunuzu tamamlayacak nitelikte olmasıdır.

Yüzme havuzu merdivenleri ile, havuzunuza giriş ve çıkışları kolaylaştırabilir, hemen her havuza uygulanabilen yapıları ile havuzunuzun görüntüsünü tamamlayabilir veya merdiven tutamakları ile betonarme olarak imal edilmiş havuz içi entegre merdivenlerinize konfor ve güvenlik unsurları ilave edebilirsiniz.

• AISI 316 paslanmaz çelik Ø42 parlak polisajlı merdiven.
• Ürün içerisinde kaymaz plastik basamaklar, topraklama bağlantılı ankrajlar mevcuttur.
• Civatalar ve bağlantı parçaları ile birlikte gönderilmektedir.
• Görsel temsilidir, ürün adında yazılı olan basamak sayısında merdiven gönderilecektir.
• AISI 316 paslanmaz çelik borudan, ABS Plastik basamakları, plastik ankrajları ve rozetleri ile komple haldedir.

316 Kalite Paslanmaz Çelik
316 kalite paslanmaz çelik; 304 kalite çeliğe göre daha güçlü ve kaliteli bir ürün çeşidi olarak bilinir. 304 kalite çelikteki molibden ve nikel oranının arttırılması ile elde edilen bu ürün hem daha güçlü hem de korozyona karşı daha dayanıklıdır. Deniz suyu ve asidik sıvılarla temas ettiğinde daha yüksek dayanıklılığa sahip bu ürün havuz ekipmanları sektöründe kaliteli ürün arayışında olan bireyler için öncelikli tercih olur. Havuz ekipmanları ve havuz kurulumu konusunda uzman bakış açısı ile 316 kalite paslanmaz çelikten üretilen ürünlerin daha avantajlı olduğunu belirtmeden önce bu iki ürünün kıyaslamasını yapmak gerekir.

304 Kalite Paslanmaz Çelik mi, 316 Kalite Paslanmaz Çelik mi?
Yukarıda da anlatıldığı üzere 316 kalite paslanmaz çelik bir adım öndedir. Ancak bunu karşılaştırma olarak ifade edecek olursak şunlar söylenebilir;
Ultimate strength olarak ifade edilen kopma dayanaımı 316 kalitede daha yüksektir.
Molibden ve nikel bakımından daha zengin olduğundan 316 kalite daha uzun ömürlü ve dirençlidir.
Kullanım alanı en az 304 kalite kadar geniş olan 316 kalite havuz suyu ile temas ettiğinde çabucak deforme olmaz ancak 304 kalite hızlı paslanarak kararmalar yapabilir.

Stok kodu: HM-05 Kategoriler: ,
Basamak Seçenekleri

, , ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Şimdi sipariş verin -29% indirim kazanın!

316 Kalite Standart Model Plastik Basamaklı Havuz Merdiveni ürününü yalnızca ₺5.041,78 karşılığında sipariş verebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!