,

MD110 Fotometre Bluetootlu Havuz Suyu Ölçüm Cihazı

Durum:

Stokta yok


Lovibond MD 110 6in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Brom, Siyanürik Asit, Toplam Alkalinite, Kalsiyum Sertlik ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim edilir. Lovibond MD 110 fotometre, Lovibond fotometre ailesinin en yeni serilerinden biridir. Küçük, hafif, pratik ve hızlı su analizleri için kullanılmaktadır.

Fiyat Sorunuz

Lovibond MD110 Fotometre Bluetootlu Havuz Suyu Ölçüm Cihazı

Lovibond MD 110 6in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Brom, Siyanürik Asit, Toplam Alkalinite, Kalsiyum Sertlik ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim edilir.
Lovibond MD 110 fotometre, Lovibond fotometre ailesinin en yeni serilerinden biridir. Küçük, hafif, pratik ve hızlı su analizleri için kullanılmaktadır.

Su geçirmez tasarım;
MD 110, IP68 sayesinde 0,1m’lik derinlikte bir saat kadar su geçirmez özelliğe sahiptir. Cihazı suya düşürseniz bile endişelenmeyin; cihaz yüzer.

Doğru, tekrarlanabilir ölçüm sonuçları;
MD 110 fotometre sisteminde LED’ler ve enterferans filtreleri kullanılmaktadır. Böylece her zaman düzgün sonuçlar elde edilmesi sağlanır.

Kullanıcı kalibrasyonu;
Tek noktalı kalibrasyon mümkündür. Ayrıca tüm MD 110 modelleri, ölçüm sonuçlarını direkt olarak ABS veya %T olarak gösterir.

One-Time Zero (OTZ);
Her testten sonra yeni bir sıfır kalibrasyonu ile zaman kaybetmeyin. Sıfır değeri, bir kez uygulandıktan sonra aynı numuneyle gerçekleştirilen tüm testlerde geçerliliğini korur.

Opsiyonel veri aktarımı ile otomatik ölçüm değeri kaydı;
MD 110 fotometre son 16 ölçümü otomatik olarak bir saat ve tarih damgasıyla birlikte kaydeder. Bu sonuçlar I-RiM modülü aracılığı ile bilgisayarı aktarılabilir.

Ergonomik tasarım;
MD 110 fotometre modelleri cihazlarını laboratuvarda veya doğrudan numune alınan yerde (sahada) kullanmanız fark etmez. Ürünün tasarımı her zaman kolay kullanım ve ekranı kısıtlamasız olarak görme olanağı sağlar. Cihazın alt tarafındaki kauçuk ayaklar laboratuvarda yanlışlıkla kaymayı önler.

Fabrikada programlama;
MD 110 fotometre cihazları fabrikada 14 adede kadar önceden kalibre edilmiş ölçüm metoduyla programlanır. Bu nedenle cihazınızı satın aldıktan sonra yapmanız gerekenler şunlardan ibarettir; Testi seç, numuneyi hazırla ve test işlemini uygulamaktadır.

Scroll Memory;
Fotometre açıldıktan sonra otomatik olarak cihazın en son kapatılışından önce seçilmiş olan metod görüntülenir. Böylece sık kullanılan metodlara hızlı bir şekilde erişmek mümkün olur.

Önemli Noktaları ;
Suya dayanıklılığı IP 68 olarak tanımlanmıştır.
Otomatik Açma-Kapanma özelliği,
Gerçek zaman saati ve Tarih,
Ayarlama Modu,
Arkadan aydınlatmalı ekran,
Depolama özelliği,
Test cihazı olarak kullanıma uygunluk.

Stok kodu: (ASTRAL KATALOG)->68072 Kategoriler: ,

0 İncelemelere göre;

0.0 genel
0
0
0
0
0

Yalnızca bu ürünü satın alan oturum açmış müşteriler inceleme bırakabilir.

Henüz yorum yok.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close
WhatsApp İletişim
Yardım ister misiniz?
Hesaplı Havuz
Bu MD110 Fotometre Bluetootlu Havuz Suyu Ölçüm Cihazı ürününü yalnızca ₺0,00 karşılığında sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun!